فرم عضویت در گروه تلگرام فرصتهای معاملاتی


با توجه به قبولی شما در آزمون پایانی دوره آموزش معامله گری در بازارهای مالی، از شما جهت عضویت در گروه واتس اپ فرصتهای معاملاتی دعوت بعمل می آید. 

لطفا در صورت قبولی شرایط عضویت، فرم اطلاعات شخصی را به صورت دقیق تکمیل و ارسال نمایید.


1) هر عضو گروه هر روز باید حداقل 80% پوزیشهای پیدا شده توسط اندیکاتور در تایم فریمهای  M5, M15, M30, H1 اعلام کند که دقیقا بر اساس استراتژی بوده و خود نیز وارد آن پوزیشنها شود. پوزیشنهای اعلامی باید توسط یکی اندیکاتورهای Engulfing, Hammer, HRN شناسایی شده باشد.

2) هر نفر مسئول بررسی حداکثر 6 مارکت (جفت ارز، شاخصها، ...) در هفته میباشد که در ابتدای هفته مشخص میشود.

3) در صورتی که در یک هفته بیش از 3 پوزیش اعلام شود که شرایط استراتژی را نداشته باشد (هر چند که به سود ختم شود)، عضو از گروه حذف خواهد شد.

4) هیچ ضرورتی برای وارد شدن به پوزیشنهای معاملاتی اعلام شده توسط سایر اعضای گروه وجود ندارد. هیچ عضو گروه مسئول سود یا ضرر سایر اعضای گروه نمیباشد.

5) پوزیشنهای اعلامی از طرف هر یک از اعضا میتواند توسط سایر اعضای گروه مورد بررسی و نقد قرار بگیرد.

6) اکانت هر یک از اعضا باید real و تحت بروکر FXCC باشد. استفاده همه اعضای گروه از یک بروکر جهت یکسان بودن شکل کندلها ضروری میباشد. جهت بازکردن حساب real در بروکر FXCC حتما باید از Referral link ما استفاده شود که بعد از ارسال این فرم در اختیار شما قرار میگیرد.

7) هیچ یک از اعضا مجاز به پاک کردن پیغامهای خود در گروه نمیباشد.

8) هر یک از اعضا باید در آخر هفته account history خود را برای ما ارسال کند. لازم به ذکر است که هر یک از اعضای گروه میتواند وارد پوزیشنهای معاملاتی دیگری شود ولی خود باید حتما وارد پوزیشنهایی که در گروه اعلام میکند نیز بشود.

9) هر یک از اعضا میتواند در 1 روز انتخابی خود (علاوه بر شنبه و یکشنبه) در هفته استراحت کند. در صورتی که هر یک از اعضا برای مدتی به هر دلیل نتواند در گروه فعالیت کند، در آن مدت از گروه حذف شده و بعد از اعلام آمادگی مجددا به گروه اضافه خواهد شد.
  • {{value}}
انتخاب این گزینه اجباری است.
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل (متصل به اپلیکیشن WhatsApp) را بنویسید. شماره موبایل (متصل به اپلیکیشن WhatsApp) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آیدی تلگرام را بنویسید. آیدی تلگرام را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
میزان تحصیلات را انتخاب کنید.
رشته تحصیلی و گرایش را بنویسید. رشته تحصیلی و گرایش را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...