همکاری با ما


بله! از طریق همکاری با ما کسب درآمد کنید.

طریقه همکاری بسیار راحت است. کافیست دوره آموزش معامله گری در بازارهای مالی یا کانالهای فرصتهای معاملاتیفارکس، ارز دیجیتال، طلا، نقره و نفت و شاخصها را به دیگران (دوست، خانواده، همکار، ...) معرفی کنید!

به ازای هر فرد معرفی شده از طرف شما که در دوره آموزش معامله گری در بازارهای مالی ثبت نام کند، مبلغ 500،000 تومان به شما اهدا خواهد شد. همچنین به ازای هر فرد معرفی شده از طرف شما که جهت عضویت در هر یک از کانالهای فرصتهای معاملاتی ثبت نام کند، مبلغ 500،000 تومان به شما اهدا خواهد شد. بطور مثال اگر در یک ماه 10 نفر از طرف شما در دوره آموزش معامله گری در بازارهای ثبت نام کنند، مبلغ 5،000،000 تومان به شما اهدا خواهد شد. میزان کسب درآمد شما از طریق معرفی دیگران به ما هیچ محدودیتی ندارد!

* در صورتی که در مدت 30 روز بیش از 20 نفر از طرف شما جهت عضویت در هر یک از کانالهای فرصتهای معاملاتی ما ثبت نام کنند، علاوه بر مبلغ 10،000،000 تومان حق الزحمه، مبلغ 5،000،000 تومان به عنوان هدیه به شما اهدا خواهد شد.

طریقه کار به این صورت است که ابتدا باید در سایت ما برای خود یک حساب کاربری بسازید. سپس فرم سمت راست این صفحه را تکمیل کرده و درخواست کد تخفیف نمایید. جهت همکاری با ما، دیگران را به استفاده از این کد تخفیف (اختصاصی همکاری شما با ما) جهت استفاده از خدمات ما ترغیب نمایید. پس از ثبت نام فرد مورد نظر با این کد تخفیف، طی 48 ساعت مبلغ مورد نظر به حساب شما در ایران واریز خواهد شد.   • {{value}}
نام و نام خانوادگی شما را بنویسید. نام و نام خانوادگی شما را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل شما را بنویسید. شماره موبایل شما را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
نام کاربری شما در وبسایت ما را بنویسید. نام کاربری شما در وبسایت ما را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره کارت بانکی شما در ایران را بنویسید. شماره کارت بانکی شما در ایران را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
امکان معرفی چند نفر در ماه را دارید؟ را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...