فرم استفاده از سرویس کپی تریدینگ (26 سپتامبر 2022 الی 25 اکتبر 2022)


شرایط استفاده از سرویس کپی تریدینگ:

* در سیستم کپی تریدینگ، سرمایه گذار شخصا تریدی انجام نداده، بلکه کنترل کامل تریدها توسط ما انجام میشود.

* مبلغ حق الزحمه ما معادل 10% مبلغ سرمایه گذاری میباشد.

* مدت زمان استفاده از این سرویس 26 سپتامبر 2022 الی 25 اکتبر 2022 میباشد.

* این سرویس تحت بروکر FXCC ارایه میشود.

* در صورت سرمایه گذاری 70،000-100،000 دلاری، مقدار بهینه سود سرمایه گذار معادل 15-20% مبلغ سرمایه گذاری پیش بینی میشود که ممکن است با توجه به شرایط بازار سود سرمایه گذار کمتر از این مقدار باشد. 

* با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها نه تنها هیچ سودی به سرمایه گذار تعلق نگیرد بلکه مجموع تریدها با ضرر همراه باشد.

* با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، هر چند با احتمال بسیار کم، ولی امکان ضرر روی حساب سرمایه گذار در پایان مدت زمان استفاده از این سرویس  وجود دارد. لذا استفاده از این سرویس منوط به قبول این موضوع توسط سرمایه گذار میباشد. 

* درصورت ضرر حساب سرمایه گذار در پایان مدت زمان استفاده از این سرویس، تنها مبلغ حق الزحمه دریافتی به سرمایه گذار عودت داده میشود.

* در صورتی که سرمایه گذار در طول مدت زمان استفاده از این سرویس ضرر برابر و یا بیش از 10% بالانس حساب خود را مشاهده نماید میتواند از ادامه استفاده از این سرویس انصراف داده و تنها مبلغ حق الزحمه دریافتی به سرمایه گذار عودت داده میشود.

* هر معامله روی حساب سرمایه گذار با حداکثر ریسک 2% صورت میگیرد. 

* در موارد نادر، در صورت اعلام بعضی اخبار مهم جهانی و یا شرایط غیر قابل پیشگیری (مانند باز شدن کندلهای قیمت با گپ و فعال نشدن حد ضرر) که قابل کنترل توسط ما نمیباشد، ممکن است که یک معامله با ضرر بیش از 2% بسته شود.

* با توجه به اینکه ما قادر به برداشت سود ماهیانه خود از حساب سرمایه گذار نمیباشیم، مبلغ حق الزحمه ما پس از رساندن 5% سود به حساب سرمایه گذار، از سرمایه گذار دریافت میشود. لذا پس از اعلام 5% سود روی حساب سرمایه گذار که در حساب کاربری سرمایه گذار قابل مشاهده میباشد، به سرمایه گذار 24 ساعت فرصت داده میشود که مبلغ حق الزحمه را بصورت تتر به آدرس کیف پول ارز دیجیتال ما واریز نماید. آدرس کیف پول ارز دیجیتال ما از طریق ایمیل ما (info@tradingwithhrn.com) و پس از تایید تلفنی از طریق WhatsApp برای سرمایه گذار ارسال خواهد شد.

* پس از دریافت مبلغ حق الزحمه، ما به کار روی حساب سرمایه گذار ادامه میدهیم. با توجه به اینکه حداکثر سود سرمایه گذار 15-20% مبلغ سرمایه گذاری در نظر گرفته شده است، در بهترین حالت، حساب سرمایه گذار تا 25-30% سود افزایش می یابد. با توجه به اینکه 10% مبلغ سرمایه گذاری (بعنوان حق الزحمه ما) از سرمایه گذار دریافت شده است، لذا حداکثر حالت سود برای سرمایه گذار 15-20% مبلغ سرمایه گذاری خواهد بود. 

* در صورتی که سود سرمایه گذار در یک ماه کمتر از 5% باشد، مبلغ حق الزحمه در پایان یک ماه به سرمایه گذار عودت داده میشود. 

* در صورتی که سود حساب سرمایه گذار کمتر 15% باشد، 5% سود و نیمی از باقیمانده سود به سرمایه گذار تعلق گرفته و مبلغ باقیمانده به ما تلعق میگیرد و پس از کسر سود ما از مبلغ حق الزحمه دریافتی (10% مبلغ سرمایه گذاری)، مابقی مبلغ حق الزحمه به سرمایه گذار عودت داده میشود. بعنوان مثال، در صورتی که سود حساب سرمایه گذار 11% باشد، 5% سود و نیمی از 6% باقیمانده سود (برابر 3%) برای سرمایه گذار در نظر گرفته میشود و مابقی سود (برابر 3%) بعنوان سود ما در نظر گرفته میشود. با توجه به اینکه 10% مبلغ سرمایه گذاری از سرمایه گذار دریافت شده است، 7% مبلغ سرمایه گذاری به سرمایه گذار عودت داده میشود.

* در صورتی که حساب سرمایه گذار قبل از 25 اکتبر 2022 به حداکثر سود مشخص شده (30%) برسد، مدت استفاده از این سرویس به اتمام رسیده و معاملات روی حساب سرمایه گذار متوقف میشود.

* کنترل حساب سرمایه گذار از طریق Expert Advisor (EA) صورت میگیرد که بر روی نرم افزار متاتریدر سرور مجازی با نظارت سرمایه گذار (طی تماس تلفنی از طریق WhatsApp) نصب شده است. لذا سرمایه گذار نیازی به ارایه username و password حساب کاربری Meta trader خود به ما ندارد. در نتیجه ما تنها قادر به انجام معاملات روی حساب سرمایه گذار میباشیم. لذا کنترلی بر واریز به و یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نداریم.

* علاوه بر ارسال تریدها از حساب مادر (حساب ما) به حساب سرمایه گذار، انجام معاملات از طریق اتصال همزمان به سرور مجازی توسط ما کنترل میشود. لذا درطول استفاده از این سرویس سرمایه گذار نباید وارد سرور مجازی خود شود. سرمایه گذار میتواند در این مدت، انجام معاملات را از طریق نرم افزار Meta trader نصب شده روی کامپیوتر شخصی خود رصد نماید.

* معاملات در 4-5 روز هفته، در بازار فارکس و در تایم فریمهای M1, M5, M15, M30, H1 روی حساب سرمایه گذار انجام خواهد شد. بسته به شرایط یازار ممکن است که در بعضی روزها هیچ معامله ای روی حساب سرمایه گذار صورت نگیرد.

* به منظور مدیریت سرمایه و جلوگیری از تداخل معاملات، اعمال تغییرات حین انجام معاملات ما یا انجام معاملات دیگر روی این حساب توسط سرمایه گذار یا دیگران ممنوع میباشد و در صورت مشاهده، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

* به منظور جلوگیری از تداخل در معاملات، واریز به یا برداشت وجه از حساب سرمایه گذار نزد بروکر توسط سرمایه گذار تا پایان استفاده از این سرویس ممنوع میباشد. در صورت مشاهده این موارد، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

* پس از پایان 1 ماه، سرمایه گذار میتواند درصورت تمایل، استفاده از این سرویس را تمدید نماید. در صورت تمایل به تمدید سرویس، سرمایه گذار میتواند سود ماه گذشته را برداشت و یا در صورت تمایل به سرمایه خود اضافه نماید.

* در صورت قبول شرایط و ارسال این فرم، کار روی حساب سرمایه گذار از تاریخ 26 سپتامبر 2022 شروع خواهد شد.

ّدر صورت قبول شرایط بالا، لطفا فرم درخواست سمت راست را تکمیل و ارسال نمایید. لازم به ذکر است که استفاده از این سرویس منوط به قبول همه شرایط بالا توسط سرمایه گذار میباشد.


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی را بنویسید. کد ملی را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس کامل پستی را بنویسید. آدرس کامل پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
آیدی اینستاگرم را بنویسید. آیدی اینستاگرم را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
مبلغ سرمایه گذاری (دلار آمریکا) را بنویسید. مبلغ سرمایه گذاری (دلار آمریکا) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره اکانت نزد بروکر را بنویسید. شماره اکانت نزد بروکر را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
لطفا با در دست داشتن کارت ملی خود، یک عکس با کارت ملی خود گرفته و در این قسمت آپلود نمایید. چهره و شماره ملی شما در این عکس باید واضح باشد. را انتخاب کنید.
تاریخ را بنویسید. تاریخ را کوچک‌تر از 15 حرف بنویسید. نگارش فیلد تاریخ معتبر نیست. مقدار را مانند نمونه بنویسید: 1403/03/04
انتخاب این گزینه اجباری است.

کمی صبر کنید...