خدمات

کانال فرصتهای معاملاتی (ارزهای دیجیتال)

تعداد
نوع
تعداد
نوع
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
کمی صبر کنید...


این سرویس به منظور استفاده از کانال فرصتهای معاملاتی ما میباشد. در این سرویس متقاضی میتواند در طی 1 ماه به کانال فرصتهای معاملاتی ما متصل شده و از فرصتهای خرید و فروش در بازار ارزهای دیجیتال مطلع شود. جهت استفاده از این سرویس به موارد زیر توجه فرمایید:

* استفاده از این سرویس برای عموم آزاد میباشد.

* ثبت نام این سرویس روزهای 1 و 15 هر ماه و به مدت 48 ساعت باز میشود و ظرفیت 200 نفر در هر دوره ثبت نام در نظر گرفته شده است. در صورت پر شدن ظرفیت زودتر از 48 ساعت، ثبت نام متوقف میشود.

* در این سرویس طی یک ماه بصورت روزانه چند موقعیت معاملاتی به متقاضی اعلام میشود. با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها نه تنها هیچ سودی به متقاضی تعلق نگیرد بلکه مجموع تریدها با ضرر همراه باشد. لذا استفاده از این سرویس منوط به قبول این موضوع توسط متقاضی میباشد. متقاضی میتواند با مدیریت سرمایه مناسب روزانه 1 الی 2 درصد سود روی سرمایه کسب کند.

* فرصتهای معاملاتی در 4-5 روز هفته به متقاضی اعلام خواهد شد.

* فرصتهای معاملاتی در بازار ارزهای دیجیتال و در تایم فریمهای M5, M15, M30, H1 اعلام خواهد شد و استفاده از نرم افزار Meta trader 5 الزامی میباشد.

* جهت استفاده از این سرویس، متقاضی باید یک اکانت LIVE از طریق این لینک نزد بروکر (بزودی اعلام خواهد شد) به نام خود ساخته و حداقل 250 دلار آن را شارژ کند. با توجه به نیاز به هماهنگی های کانال، تنها متقاضیانی که از طریق لینک Referral ما در این بروکر ثبت نام کنند امکان استفاده از کانال فرصتهای معاملاتی را دارند. متقاضیان میتوانند پس از خرید این سرویس اقدام به باز کردن و شارژ حساب خود نزد بروکر کنند.

* فرصتهای معاملاتی ممکن است در هر زمانی طی یک روز اعلام شود. اعلام فرصتهای معاملاتی از طریق کانال تلگرام ما میباشد.

* با توجه به اینکه قیمت خرید و فروش در بروکرهای مختلف متفاوت میباشد، لذا از استفاده از فرصتهای اعلام شده در بروکرهای دیگر غیر از بروکر (بزودی اعلام خواهد شد) و یا در اکانت Demo این بروکر جدا خودداری نمایید.

* استفاده از این سرویس منوط به مدیریت سرمایه توسط متقاضی میباشد و ما تنها نقطه ورود به معامله، حد سود و حد ضرر را به متقاضی اعلام خواهیم کرد. لذا متقاضی بر اساس میزان ریسک مدنظر خود، مقدار حجم پول ورودی به هر معامله را تنظیم میکند. بدین منظور متقاضی میتواند از ابزارهای مدیریت سرمایه مختلفی استفاده نماید.

* در صورت تمایل به پرداخت مبلغ حق الزحمه از طریق تتر، با تکمیل این فرم با ما تماس بگیرید. طی 48 ساعت پس از دریافت درخواست شما، به آن پاسخ خواهیم داد.

* پس از واریز وجه، ثبت نام انجام شده و مبلغی به متقاضی عودت داده نمیشود.

در صورت تمایل به استفاده از این سرویس، پس از پرداخت و خرید محصول، لطفا به این صفحه برگشته و روی این لینک کلیک کرده و فرم درخواست خود را ارسال نمایید. پس از ارسال درخواست، طی 48 ساعت از طریق ایمیل به شما پاسخ خواهیم داد. در این ایمیل ساعت و روزی که جهت استفاده از این سرویس در نظر گرفته شده اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که استفاده از این سرویس منوط به قبول همه شرایط بالا از طرف متقاضی میباشد.