کپی تریدینگ


در این سرویس، سرمایه گذار میتواند به مدت 1 ماه از سرویس کپی تریدینگ ما استفاده نماید. جهت استفاده از این سرویس به موارد زیر توجه فرمایید:

* در سیستم کپی تریدینگ بر خلاف کانالهای فرصتهای معاملاتی، سرمایه گذار شخصا تریدی انجام نداده، بلکه کنترل کامل تریدها توسط ما انجام میشود.

* استفاده از این سرویس برای عموم آزاد میباشد.

* گزینه های مختلف سرمایه گذاری، سود سرمایه گذار و همچنین سود ما در یک ماه در جدول زیر نمایش داده شده است:

مبلغ سرمایه گذاریسود ماهیانه سرمایه گذار (% سرمایه)سود ماهیانه ما (% سرمایه)
1000 دلار آمریکا3-5%10%
3000 دلار آمریکا5-7%10%
5000 دلار آمریکا7-10%10%
10،000-40،000 دلار آمریکا (متغیر)  10-13%10%
40،000-70،000 دلار آمریکا (متغیر)13-15%10%
70،000،-100،000 دلار آمریکا (متغیر) 15-20%10%


* در این سرویس طی مدت یک ماه، ما بصورت روزانه یک یا چند معامله روی حساب سرمایه گذار انجام میدهیم که توسط سرمایه گذار قابل مشاهده میباشد. با توجه به اینکه هیچ بازار مالی بصورت 100% قابل پیشبینی نیست، بسته به شرایط بازار ممکن است که در بعضی روزها نه تنها هیچ سودی به سرمایه گذار تعلق نگیرد بلکه مجموع تریدها با ضرر همراه باشد. لذا استفاده از این سرویس منوط به قبول این موضوع توسط سرمایه گذار میباشد.

* با توجه به اینکه ما قادر به برداشت سود ماهیانه خود از حساب سرمایه گذار نمیباشیم، 10% مبلغ سرمایه گذاری بعنوان حق الزحمه ما (سود ماهیانه ما در جدول بالا) در ابتدا از سرمایه گذار دریافت میشود. بطور مثال در حالت سرمایه گذاری 1000 دلاری، مبلغ 100 دلار ابتدا از سرمایه گذار دریافت شده و سود 13-15% روی حساب متقاضی برنامه ریزی میشود. با توجه به اینکه 10% سرمایه ابتدا به ما پرداخت شده است، سود متقاضی 3-5% خواهد بود.

* در حالتهای مختلف سرمایه گذاری (بغیر از سرمایه گذاری 1000 دلاری)، در صورتی که سود سرمایه گذار در یک ماه کمتر از 5% باشد، مبلغ حق الزحمه (10% مبلغ سرمایه گذاری) در پایان یک ماه به سرمایه گذار عودت داده میشود. در حالت سرمایه گذاری 1000 دلاری، در صورتی که سود سرمایه گذار در یک ماه کمتر از 3% باشد، مبلغ حق الزحمه (10% مبلغ سرمایه گذاری) در پایان یک ماه به سرمایه گذار عودت داده میشود. در صورت پرداخت حق الزحمه به صورت ریالی، عودت مبلغ بصورت ریالی صورت میگیرد و در صورت پرداخت حق الزحمه از طریق تتر، عودت مبلغ بصورت تتر صورت میگیرد.

* در همه حالتهای سرمایه گذاری (بغیر از سرمایه گذاری 1000 دلاری)، مبلغ حق الزحمه بصورت تتر از سرمایه گذار دریافت میشود.

* در صورتی که حساب سرمایه گذار در مدت زمان کمتر از یک ماه به حداکثر سود مشخص شده برسد، مدت استفاده از این سرویس به اتمام رسیده و معاملات روی حساب سرمایه گذار متوقف میشود.

* ظرفیت پذیرش این سرویس 50 نفر در هر ماه میباشد.

* به منظور جلوگیری از ریسک احتمال قطعی برق و اینترنت، سرمایه گذار باید در مدت استفاده از سرویس کپی تریدینگ، یک سرویس VPS اجاره کرده، یک حساب Live به نام خود نزد بروکر FXCC از طریق لینک ریفرال ما (بعد از عقد قرارداد برای سرمایه گذار ارسال خواهد شد) افتتاح، حساب خود را شارژ و نرم افزار Meta trader 4 را از طریق VPS نصب نماید. لازم به ذکر است که با توجه به نیاز به هماهنگی های این سرویس، تنها متقاضیانی که از طریق لینک ریفرال ما در این بروکر ثبت نام کنند امکان استفاده از این سرویس را دارند. پس از خرید این سرویس، مشاوره رایگان جهت اجاره VPS، افتتاح و شارژ حساب به متقاضیان ارایه خواهد شد. امکان ارائه این سرویس به متقاضیان خارج از کشور (بسته به کشور محل اقامت متقاضیان) از طریق بروکر Pepperstone فراهم میباشد.

* دلیل انتخاب بروکر FXCC رگوله بودن این بروکر، اسپرد بسیار پایین ، عدم شارژ کمیسیون بر تریدهای انجام شده، ارائه 100% بونوس روی سرمایه در اولین پرداخت (تا سقف 2000 دلار) به کاربران جدید و ارایه خدمات به ایرانیان میباشد.

* متقاضیان میتوانند تا 1 هفته پس از خرید این سرویس اقدام به افتتاح و شارژ حساب خود نزد بروکر نمایند.

* با توجه به نیاز به هماهنگی، شروع سرویس در تاریخ 1 و 15 هر ماه میلادی میباشد. 

* در این سرویس ما کنترلی روی برداشت سرمایه سرمایه گذار از بروکر نخواهیم داشت و تنها قادر به انجام معاملات روی حساب سرمایه گذار میباشیم.

* کنترل حساب سرمایه گذار از طریق Expert Advisor (EA) صورت میگیرد. لذا سرمایه گذار نیازی به ارایه username و password حساب کاربری Meta trader خود به ما ندارد.

* معاملات در 4-5 روز هفته، در بازار فارکس و در تایم فریمهای M5, M15, M30, H1 روی حساب سرمایه گذار انجام خواهد شد.

* به منظور مدیریت سرمایه و جلوگیری از تداخل معاملات، اعمال تغییرات حین انجام معاملات ما یا انجام معاملات دیگر روی این حساب توسط سرمایه گذار یا دیگران ممنوع میباشد و در صورت مشاهده، ارایه این سرویس به سرمایه گذار متوقف شده و مبلغی عودت داده نخواهد شد.

* به منظور جلوگیری از تداخل در معاملات، برداشت سود توسط سرمایه گذار یک ماه پس از شروع سرویس امکانپذیر میباشد.

* پس از پایان 1 ماه، متقاضی میتواند درصورت تمایل استفاده از این سرویس را تمدید نماید. در صورت تمایل به تمدید سرویس، سرمایه گذار میتواند سود ماه گذشته را برداشت و یا در صورت تمایل به سرمایه خود اضافه نماید.

* در حالتهای سرمایه گذاری 10،000-40،000 دلاری یا 40،000-70،000 دلاری یا 70،000-100،000 دلاری ابتدا با سرمایه گذار جلسه ای از طریق Microsoft Teams برگزار خواهد شد.

* پس از واریز وجه، ثبت نام انجام شده و مبلغی به سرمایه گذار عودت داده نمیشود.

در صورت تمایل به استفاده از این سرویس، فرم درخواست سمت راست را تکمیل و ارسال نمایید. با توجه به تعداد زیاد درخواستها، طی 48 ساعت پس از دریافت درخواست (بغیر از روزهای شنبه و یکشنبه)، از طریق ایمیل به شما پاسخ خواهیم داد. لازم به ذکر است که استفاده از این سرویس منوط به قبول همه شرایط بالا از طرف سرمایه گذار میباشد.


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
کد ملی یا شماره پاسپورت را بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را کوچک‌تر از 10 حرف بنویسید. کد ملی یا شماره پاسپورت را بصورت عدد 10 رقمی و بدون خط تیره بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آیدی اینستاگرم را بنویسید. آیدی اینستاگرم را کوچک‌تر از 30 حرف بنویسید.
آدرس کامل پستی را بنویسید. آدرس کامل پستی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
تصویر کارت ملی یا پاسپورت را انتخاب کنید.
مبلغ سرمایه گذاری را انتخاب کنید.
انتخاب این گزینه اجباری است.

کمی صبر کنید...