مسابقه بزرگ تریدینگ


مسابقه بزرگ تریدینگ در تاریخ 22 آگوست-2 سپتامبر برگزار میشود.

جایزه 5 نفر برتر این مسابقه 2000 دلار کانادا (برای هر نفر) میباشد.


قوانین مسابقه:

* شرکت کنندگان باید در مدت زمان مسابقه همه روزه (بغیر از روزهای شنبه و یکشنبه) حداقل یک ترید در بازارهای فارکس، کریپتو، نفت، گاز یا شاخصها انجام دهند. انتخاب بازار معاملاتی به عهده شرکت کننده میباشد.

* شرکت کنندگان باید Reward برابر و یا بیشتر از Risk در معاملات خود در نظر بگیرند.

* شرکت کنندگان باید حداقل وین ریت 60% در معاملات خود داشته باشند.


روش انتخاب برندگان:

* 5 نفر از بین شرکت کنندگان که در معاملات خود دارای بیشترین تعداد معاملات انجام شده، بالاترین Winrate و بیشترین مقدار pip بدست آمده باشند بعنوان برنده انتخاب خواهند شد.


* جهت شرکت در این مسابقه، متقاضی باید یک اکانت LIVE """ از طریق این لینک """ نزد بروکر FXCC به نام خود افتتاح و در اولین پرداخت حداقل 105 دلار آن را شارژ کند. با توجه به نیاز به هماهنگی های مسابقه، تنها متقاضیانی که از طریق لینک ریفرال ما در این بروکر ثبت نام کنند امکان شرکت در مسابقه را دارند.

* جهت ورود به وبسایت بروکر و افتتاح حساب از VPN با IP غیر از کشورهای اروپایی (ترجیجا از IP کشور سنگاپور) استفاده نمایید.

* متقاضیانی که از قبل در بروکر FXCC دارای اکانت Live میباشند و یا حتی با استفاده از لینک ریفرال ما ولی بدون توجه به شرط حداقل شارژ 105 دلار آمریکا نزد این بروکر حساب افتتاح کرده اند، نمیتوانند با نام خود و تحت لینک ریفرال ما در این مسابقه شرکت نمایند. لذا این افراد میتوانند یکی از افراد خانواده خود را جایگزین خود نمایند.

* لازم به ذکر است که هیچ کمیسیونی بابت تریدهای متقاضیان به ما تعلق نمیگیرد. لذا شرط استفاده از لینک ریفرال ما و حداقل شارژ حساب کاربری بدلیل کنترل مسابقه و جلوگیری از سوءاستفاده های احتمالی میباشد.

* دلیل انتخاب بروکر FXCC رگوله بودن این بروکر، ارایه اسپرد بسیار پایین ، عدم شارژ کمیسیون بر تریدهای انجام شده توسط معامله گر، ارائه 100% بونوس روی سرمایه (تا سقف 2000 دلار) به کاربران جدید و ارایه خدمات به ایرانیان میباشد.

در صورت تمایل به شرکت در مسابقه، لطفا فرم درخواست سمت راست را تکمیل و ارسال نمایید. طی 48 ساعت پس از دریافت درخواست، از طریق ایمیل به شما پاسخ خواهیم داد. 


  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل را بنویسید. شماره موبایل را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
آدرس پستی را بنویسید. آدرس پستی را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
میزان تحصیلات را انتخاب کنید.
تصویر کارت ملی را انتخاب کنید.
اسکرین شات از نرم افزار Meta trader متقاضی در بروکر FXCC با حداقل بالانس 105 دلار آمریکا را انتخاب کنید.
شماره کاربری (User ID) متقاضی در بروکر را بنویسید. شماره کاربری (User ID) متقاضی در بروکر را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...