درباره ما

دکتر نمازی فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تکنولوژی مالزی (رتبه 203 در دنیا)، و در مقطع دکتری از دانشگاه تکنولوژی نانیانگ سنگاپور (رتبه 19 در دنیا) میباشند. در حال حاضر بعنوان استاد و محقق مشغول به فعالیت همزمان در دانشگاههای کشورهای مالزی، جمهوری چک، استرالیا میباشند. زمینه اصلی تحقیقاتی ایشان بررسی سیگنالهای مختلف میباشد و تاکنون موفق به چاپ بیش از 140 مقاله در ژورنالهای بین المللی ISI شده اند. در حقیقت، تغییرات قیمت بر اساس زمان یک سیگنال (Time series) میباشد. با توجه به دانش و تجربه ای که دکتر نمازی طی سالهای زیاد در زمینه بررسی سیگنالهای مختلف کسب کرده اند، موفق به طراحی استراتژی های اختصاصی برای معامله گری در بازارهای مالی شده اند.

دکتر نمازی بعنوان یک Day trader مشغول به کار هستند. نمونه های زیادی از معاملات انجام شده توسط دکتر نمازی و نکات آموزشی معامله گری در پیج اینستاگرم ایشان قابل مشاهده میباشد.

معامله گری سریعترین راه رسیدن به ثروت زیاد هست و هر کس با داشتن استراتژی درست و پشتکار زیاد میتونه در این زمینه موفق شود! معامله گرهای موفق بسیار زیادی در سطح جهانی وجود دارند و این گواه این هست که معامله گری در بازارهای مالی گزینه بسیار مناسبی برای موفقیت و کسب سرمایه بسیار زیاد میباشد. لازم به ذکر است که معامله گری در بازارهای مالی دارای ریسک میباشد و به همه توصیه میشود که در صورت نداشتن دانش کافی روی سرمایه خود ریسک نکنند.

دکتر نمازی علاوه بر اشتغال در دانشگاه و معامله گری، به تدریس معامله گری نیز مشغول میباشند و علت این هم علاقه زیاد ایشان به آموزش میباشد و اینکه تمایل دارند انسانهای بیشتری بتوانند با داشتن این دانش بسیار گرانبها به سطح بالایی از درآمد برسند. کلاسهای دکتر نمازی بصورت گروهی و خصوصی برگزار میشود. کلاسهای آموزش معامله گری، از سطح پایه (بدون نیاز به دانش قبلی معامله گری) آغاز شده و در 4 جلسه استراتژی های اختصاصی بصورت کامل توسط دکتر نمازی تدریس میشود. به همه شرکت کنندگان در دوره ها پشتیبانی رایگان تا 2 ماه پس از پایان دوره توسط دکتر نمازی ارایه میشود.