درباره من

من فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تکنولوژی مالزی، و در مقطع دکتری از دانشگاه تکنولوژی نانیانگ سنگاپور میباشم. در حال حاضر بعنوان استاد و محقق مشغول به فعالیت همزمان در پنج دانشگاه در کشورهای مالزی، جمهوری چک، استرالیا و کانادا بوده و ساکن کشور کانادا هستم. زمینه اصلی تحقیقاتی من بررسی سیگنالهای مختلف میباشد و تاکنون موفق به چاپ بیش از 110 مقاله در ژورنالهای بین المللی ISI شده ام. در حقیقت علاقه من به معامله گری از آنجا شکل گرفت که تغییرات قیمت بر اساس زمان یک سیگنال (Time series) میباشد. با توجه به دانش و تجربه ای که طی سالهای زیاد در زمینه بررسی سیگنالهای مختلف کسب کردم موفق به طراحی استراتژی های خودم برای معامله گری در بازارهای مالی شدم. استراتژی های من بر اساس مفاهیم پایه ای تغییر قیمت میباشند بطوری که روی نموادرهای قیمتی من هیچ اندیکاتور خاصی غیر از Moving average قابل مشاهده نیست. علت این امر هم به این خاطر هست که اکثر اندیکاتورها بر اساس Moving average طراحی شده و در نتیجه دانستن عملکرد قیمت نسبت به Moving average بهترین راه برای معامله گری هست و دیگر نیازی به سایر اندیکاتورها نمیباشد.

من بعنوان یک Day trader مشغول به کار هستم. تقریبا هر روز با بررسی نمودارهای مختلف و البته با کمک اندیکاتورهایی که خودم بر اساس استراتژیهای خودم ساختم، فرصتهای معاملاتی مختلف رو پیدا میکنم و وارد معامله میشم و معمولا 4 الی 5 معامله در روز انجام میدم. میتونید نمونه های زیادی از معاملات من و نکات آموزشی معامله گری را در پیج اینستاگرم من ببیند.

به نظر من معامله گری تنها راه رسیدن سریع به ثروت زیاد هست و هر کس با داشتن استراتژی درست و پشتکار زیاد میتونه در این زمینه موفق بشه! معامله گرهای موفق بسیار زیادی در سطح جهانی وجود دارند و این گواه این هست که معامله گری در بازارهای مالی گزینه بسیار مناسبی برای موفقیت و کسب سرمایه بسیار زیاد میباشد.

جدا از کار دانشگاه و معامله گری به تدریس معامله گری نیز مشغول هستم و علت این هم علاقه زیاد من به آموزش میباشد و اینکه دوست دارم مردم زیادی بتونن با داشتن این دانش گرانبها به سطح بالایی از درآمد برسن. کلاسهای من بصورت گروهی و خصوصی برگزار میشود. بطور کلی من دو نوع کلاس برگزار میکنم که شامل کلاسهای آموزش معامله گری در بازارهای مالی و کلاسهای آموزش ساخت اندیکاتور و ربات میشود. در کلاسهای آموزش معامله گری، از سطح پایه (بدون نیاز به دانش قبلی معامله گری) شروع میکنم و در 7 جلسه کلیه مطالب و بخصوص استراتژی های معامله گری خودم را بصورت کامل تدریس میکنم. در کلاسهای آموزش ساخت اندیکاتور و ربات به دانشجویان یاد میدم که چطور میتونن بدون نیاز به کدنویسی یک استراتژی را به اندیکاتور و یا ربات تبدیل کنند تا بتونن بهترین فرصتهای معاملاتی رو بدون اینکه لازم باشه همیشه پای کامپیوتر باشن پیدا کرده و از اونها استفاده کنند.